SK Concept
facebook icon instagram icon youtube icon
tr flag en flag
HAKKIMIZDA Duvarlarınızda ihtiyaç duyduğunuz en iyi çözümün adresi SK Concept.

SK Concept deneyimi ve güçlü altyapısı ile yapı sektöründe dekoratörlere, mimarlara, proje sahiplerine ve son tüketicilere hizmet vermektedir. Firmamız bugün Türkiye’nin en önemli devlet yapılarından, özel iş merkezlerine, beş yıldızlı otellerinden, lüks yalı ve villalarına kadar birçok yerde duvar kağıdı ve kumaş konusunda projeler gerçekleştirmektedir. Bununla beraber Rusya, Türk Cumhuriyetleri ve Ortadoğu’da birçok önemli projeye imza atmıştır.

Serenat Kolcu

Serenat Kolcu

Yeditepe Üniversitesi İç Mimarlık bölümü mezunu olan Serenat Kolcu, çeşitli mimarlık firmalarında ki deneyimlerinden sonra,2007 yılında SK Concept Duvar Kağıtları firmasının kurucu ortağı olmuştur. İç mimar olarak yetkinliğini firmasında konsept danışmanlığı yaparak,başarılı çalışmalar ile devam ettirmektedir.
Cem Kolcu

Cem Kolcu

Bilkent Üniversitesi İngilizce - Fransızca - Türkçe Mütercim Tercümanlık bölümü mezunu olan Cem Kolcu, organizasyon ve pazarlama deneyimlerinden sonra 2007 yılında SK Concept Duvar Kağıtları firmasının kurucu ortağı olmuştur. Bünyesinde ABD, İtalya, İngiltere başlıca olmak üzere çeşitli ülkelerden ürünler ve koleksiyonlar barındıran firmanın, ithalat, ihracat ve projeler koordinatörlüğü sürecini yönetmektedir.