SK Concept
facebook icon instagram icon youtube icon
tr flag en flag
Duvar Kağıtları
Wallquest Wallquest View Designs Carl Robinson Carl Robinson View Designs Questex Questex View Designs San Giorgio San Giorgio View Designs Print4 Print4 View Designs Etten Etten View Designs Pear Tree Studios Pear Tree Studios View Designs Paper & Ink Paper & Ink View Designs Pelican Prints Pelican Prints View Designs Seabrook Design Seabrook Design View Designs

En Kaliteli Duvar Kağıdı Modelleri SK Concept’te!

Duvar kağıdı modelleri, ev veya ofis gibi yerlerde, iç dekorasyonda boş duran duvarları hareket ettirmek için kullanılır. Aynı zamanda uygulandığı zeminin kusurlarını örtmek ve koruma sağlamak amacı ile de kullanılan duvar kağıtları, dekorasyonda önemli bir rol oynar. Dekorasyonda oldukça etkili olan ve atmosferi değiştiren duvar kağıtları, boş duvarlara görsel olarak zenginlik katar. Bu sebepten dolayı duvar kağıtları daha çok göz önünde bulunan duvarlarda kullanılır ve bu kullanım gün geçtikçe artmaktadır. Duvar kağıdı kullanımı dekorasyonda arttıkça, insanların günlük hayatında daha çok yer almaktadır ve daha yaşanılabilir bir ev ya da iş ortamı için dikkat edilmesi gerekli bir detaydır. Duvar kağıtlarının kaliteli ve görsel olarak doyurucu olması her geçen gün daha fazla önem kazanmaktadır. Bu sebeplerden dolayı SK Concept, son moda duvar kağıdı modelleri ile hayatınıza kalite ve değer katmanıza yardımcı olmaktadır.

İç mekân malzemesi olarak kullanılan duvar kağıtlarına karşı talep, uygulandığı zeminin kusurlarını kapatması, duvarı koruması, uygulandığı yerin atmosferini değiştirmesi gibi özellikleri sayesinde oldukça artmıştır. Duvarın tamamına ya da bir kısmına uygulanabilen duvar kağıdı modelleri, her iç mekanda kullanabilir. Ev, ofis, kafe gibi iç mekanlara farklı bir karakter kazandırır. Zamanınızın çoğunu geçirdiğiniz bir yaşam alanı veya uzun mesailer sonrası bir dinlence alanı olarak ev, aynı zamanda duvar kağıdının da en yaygın kullanım alanıdır. Evdeki zamanınızı daha kaliteli geçirmek için eşyalarınıza ve ruhunuza uygun bir duvar kağıdı seçmek önemlidir. Teknolojinin her geçen gün gelişmesi ile birlikte duvar kağıdı modelleri de üretim ve uygulama alanlarında farklılaşmış ve yeni teknolojiyi benimsemiştir.

Duvar Kağıdı Çeşitleri

Duvar kağıdına, yaşam alanlarınızın kalıcı makyajı benzetmesi yapmak yanlış olmayacaktır. İstediğiniz son moda duvar kağıtları modelinden zevkinize en uygun olan birini ya da birkaçını seçerek, istediğiniz alanın duvarlarında farklı bir görünüm oluşturabilir ve yaşam alanınızı daha modern hale dönüştürebilirsiniz. Dünyaca ünlü markaların birbirinden eşsiz koleksiyonlarını bünyesinde barındıran SK Concept, her mekânın kendi ruhunu yansıtmasına imkân tanır. Evinizi tek bir duvar kağıdıyla seyahat ettirebilir, daha zengin bir görünüm elde edebilirsiniz. Duvar kağıdı modelleri arasından daha sade, her döneme uygun bir model seçebilir ya da avangard duvar kağıdı, tropikal desenli duvar kağıdı, geometrik desenli duvar kağıdı gibi yaratıcılığınızın sınırlarını zorlayabilirsiniz. Bununla birlikte SK Concept duvar kağıdı modelleri arasında çocuğunuzun ufkunu geliştirecek, onu uyandığı odada yeni dünyaları keşfe çıkaracak özel ürün çeşitleri de mevcuttur.

Duvar Kağıdı Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Duvar kağıdı seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı kritik noktalar bulunur. Özgürlüğünüzü ve özgünlüğünüzü harmanlayacağınız son moda duvar kağıdı modellerinden evinize ya da iş yerinize seçeceğiniz duvar kağıdının kalitesi ve uzun ömürlü olması en kritik noktaların başında yer alır. SK Concept, geniş renk skalası ve dünyaca ünlü markalarıyla, duvar kağıtlarını en kaliteli malzemelerden oluşturarak fabrikadan yaşam alanınıza taşır. Dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise, duvar kağıdı uygulayacağınız alanınızın ölçüleridir. Daha küçük bir odanız varsa, açık renkli, odanızı boğmayacak, büyük desenlerle karışıklık yaratmayacak modelleri tercih etmeniz tavsiye edilir. Şık, sade duvar kağıdı modelleri, odanın küçüklüğünü geri planda bırakarak, size rahatça nefes alabilecek alanlar yaratır. Daha büyük bir odada tek bir duvara çeşitlilik katmak için renkli duvar kağıdı modellerinden, hayalinize en uygun olanı seçebilir, görüş alanınıza ferahlık katabilirsiniz. Her dönemin vazgeçilmezi çiçek desenli duvar kağıtlarıyla ise sonbahar ve kış aylarını pencerenizin dışında bırakarak, yaşam alanınızda her mevsim baharı yaşayabilirsiniz.

Duvar Kağıdı Avantajları

Duvar kağıdı en basit tabir ile görsel olarak istenen etkiyi yaratabilme avantajı sağlar. Kullanım alanının çeşitliliği bakımından sadece evlerde değil, iş yerleri ve farklı kapalı mekanlarda kullanılarak duvarlara kişilik kazandırır. Farklı duvar kağıdı desenleri sayesinde iç mekanlarınızda isterseniz ahşap bir görünüm kazandırabilir ya da okyanus esintilerini duvarınıza yansıtarak koltuğunuzdan hissedebilirsiniz. Duvar kağıdı kullanmanın bir diğer avantajı da uzun ömürlü ve kolay temizlenebilir olmasıdır.

Özellikle 2021 duvar kağıtları tercihlerine baktığımızda, taş görünümlü duvar kağıtları ön plana çıkmaktadır. İç mekanlarınızda desenli duvar kağıtları sayesinde, doğal bir görünüm elde ederken, basit uygulama sayesinde molozlar ve taş yığınları ile uğraşmanıza gerek kalmadan, istediğiniz görünümü kolaylıkla duvarınıza yansıtabilirsiniz. SK Concept’in geniş desenli duvar kağıdı koleksiyonlarından zevkinize en uygun olanı seçerek, odanızda dekorasyon bütünlüğünü yakalayabilirsiniz.

3 Boyutlu Duvar Kağıtları

Mekanlara hareket katmanın en etkili yollarından biri olan duvar kağıtları, 3 boyutlu seçenekleri ile de göz dolduruyor. Gelişen teknolojiye ayak uyduran duvar kağıdı modelleri, oldukça gerçekçi görüntülere sahip modeller ile pek çok seçenek sunuyor. Manzaralı duvar kağıtları modelleri gibi seçenekler ile ev, iş ve ofis gibi her iç mekânda benzeriz atmosferler yaratabilirsiniz. Modern bir görünüm oluşturmak için sayısız seçenekler sunan 3 boyutlu duvar kağıtları ile benzersiz ortamlar oluşturabilirsiniz.

3D duvar kağıdı modelleri, oldukça gerçekçi desenleri ile istek ve ihtiyaç doğrultusunda mekanın tüm duvarlarını, tek bir duvarı ya da duvarın sadece bir bölümünü kaplayarak ortama ayak uydurabilir, iyileştirebilir, farklılık ve derinlik kazandırabilir.

Bebek ve Çocuk Odası için Duvar Kağıdı Modelleri

SK Concept, sunduğu tüm duvar kağıdı marka ve model seçenekleri için hijyenik unsurlara önem verir. Duvar kağıdı modellerinin nefes alabilir olması ve kolay temizlenebilmesi oldukça önemlidir. Çocuk odası duvar kağıdı koleksiyonlarında duvar kağıdı desenleri seçim kriterleri açısından oldukça geniştir. Hareketli duvar kağıdı desenleri, resimli duvar kağıdı, düz ve sade duvar kağıdı desenleri gibi bebek odası ya da çocuk odasındaki ihtiyaç ve kullanıma uygun duvar kağıdı modelleri seçilebilir. Bebek odasındaki hareketi ve eğlenceyi arttırmak, çocuk odasındaki genel atmosferi dengelemek, ders çalışma zamanlarında konsantre olmalarına yardımcı olmak gibi amaçlara uygun bebek odası duvar kağıdı modelleri ya da çocuk odası duvar kağıdı modelleri tercih edilebilir.