SK Concept
facebook icon instagram icon youtube icon
tr flag en flag
Blog SK Concept yeni ürünler, güncel konularla ilgili bilgi almak için blog sayfamızı takip edebilirsiniz.
Duvar Kağıdı ile Değişimi Hissedin
Duvar Kağıdı ile Değişimi Hissedin Duvar kağıdı, dekorasyonun en önemli parçası haline gelmiştir. En pratik dekoratif malzemelerden biri olan duvar kağıdı, ekonomik, uzun ömürlü ve kolay uygulanabilir olması gibi özellikleriyle kullanıcı dostu bir profile sahiptir. Duvar kağıtları, vakit geçirdiğiniz alan içinde şıklık ve konforu yansıtır. Hem göz zevkinizi hem de ruhunuzu besleyecek bir alan yaratmanıza yardımcı olur. Duvar kağıtları ile hayal ettiğiniz görünümü yansıtmak çok kolay. Dekorasyonda, kullanıcı dostu duvar kağıtları ile, siz de şık ve konforlu bir alan yaratmak istiyorsanız, neler yapmanız gerektiğine bir göz atalım.
Dijital Baskı Duvar Kağıtları
Dijital Baskı Duvar Kağıtları İnsanlar evlerinde, iş yerlerinde veya vakit geçirdikleri herhangi bir alanlarda huzur ve mutluluğu hissedebilir. Nasıl mı? Duvar kağıtları, size hislerinizi yansıtabileceğiniz, bununla birlikte göz zevkinizi doyurabileceğiniz alanlar sunar. Duvar kağıdını seçerken, elimizdeki mevcut renk ve desenler dikkatinizi çekebilir, hissettiğiniz duyguları yansıtabilir. Peki, seçim aralığını biraz daha genişletmeye ne dersiniz? Sizlere daha fazlasını sunabilmek ve bulunduğunuz alandaki huzuru, mutluluğu yansıtırken daha fazlasına ulaşmanızı, hayal ederken özgür olmanızı istiyoruz. Dijital baskı duvar kağıtlarıyla tanışın?
Duvar Kağıdı Sınıflandırılması
Duvar Kağıdı Sınıflandırılması Duvar kağıdı, bulunduğunuz alanın atmosferini değiştiren, zevkinize göre uygulanan, duvarlarınızı renklendiren en geleneksel ve en bilinen dekorasyon malzemesidir. Tarzınıza uygun duvar kağıdı seçiminde bilinçli adımlar atmak uzun yıllar onlarla birlikte yaşayacağınız için oldukça önemlidir. Doğru karar verebilmek, en yeni, en modern duvar kağıdı modelleri arasından doğru seçimi yapabilmek için duvar kağıtlarını tanımanız gerekir.
Bunları Bilmeden Duvar Kâğıdı Seçimi Yapmayın!
Bunları Bilmeden Duvar Kâğıdı Seçimi Yapmayın! Duvar kâğıtlarının tarihteki yerine göz atıldığında, 1911 yılında Cambridge’de ortaya çıktığı görülür. Bu yılda yapılan bir restorasyon sırasında 1509 yıllarına ait olan bir duvar ortaya çıkmış ve bu duvar üzerinde kadifemsi dokuda bir duvar kağıdı bulunmuştur. Bunun üzerine 14. yüz yılda ilk baskılı duvar kâğıtları, 17. yüz yılda ise 10.95mx0,56m ölçülerinde duvar kâğıdı modelleri yapılmıştır.