SK Concept
facebook icon instagram icon youtube icon
tr flag en flag
Ev Tekstili
Havlu Havlu View Designs Masa Örtüsü Masa Örtüsü View Designs Peçeteler Peçeteler View Designs Nevresim Takımı Nevresim Takımı View Designs Yatak Örtüleri Yatak Örtüleri View Designs

Tekstil Ürünleri ile Hayatınıza Değer Katın

Tekstil hayatımızın her alanında olduğu gibi evimizin en önemli temel taşlarından birisidir. Evdeki en önemli eşyalar mobilya ve beyaz eşyalar olarak görünse de evi yaşanabilir kılan ve evin konfor alanı olarak anılmasını sağlayan ev tekstil ürünleridir.  Ev tekstili özellikle evimizde ki konforumuzu artıran, hem de güzellik ve estetik kaygılardan bizi uzaklaştırıp bize evimizi yuvamızmış gibi hissettiren samimi ve konformist materyallerden oluşmaktadır. Kendi konfor alanımızın dışında eve gelen misafirlerimizin de kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlayan, estetik özelliklerle gözleri doldurtan bir algıya sahiptir. Keyifle hazırlanmış, güzel bir masa örtüsüyle taçlandırılmış, peçetelerle tamamlanmış bir sofra hayal edin! Tam da bu noktada SK Concept tekstil ürünleri kendinize, ailenize ya da misafirlerinize verdiğiniz davetleri daha da keyifli hale getirmenizi sağlayan, ufak dokunuşlara dönüşmüştür. Tabi ki ev tekstilinin bu sadece küçük bir alanıdır. Tüm gün boyunca koşuşturma içinde geçen hayatlarımız, akşam eve gelindiğinde ya da başımızı koyduğumuz ve rahat hissetmeyi en çok istediğimiz en büyük konfor alanımız yatak odalarımızdır. Ve evlerimizin bu alanında diğer alanlarında da baş vurduğumuz estetik, konfor ve güzellik materyalleri bu alanlarda yatak örtüsü ve nevresim takımları ile taçlanmaktadır. Kaliteli bir nevresim takımında uyunan uykunun konforu bilirsiniz ki sizi tüm gün dinç tutacaktır! Sk Concept tekstil ürünleri bu nokta da kullanıcıların bütün ihtiyaçlarımıza cevap vermektedir. Tekstilin dahil olduğu en geniş kapsama sahip alanlardan bir diğeri ise banyolarımızdır. Banyolarımızı şenlendiren, tenimize yumuşak dokunuşlarla konfor sunan havlularda bu alanın en önemli materyalini kapsamaktadır.

Ev Tekstili Modelleri

Yaşam alanlarınızın her alanında kullanabileceğiniz tekstil ürünleri SK Concept bünyesinde bulunmaktadır. Özellikle kendimizin “en gerçek hali” ile karşılaştığımız yatak odalarında kullanılan nevresim takımları ve yatak örtüleri, uyku kalitesini artırarak, yumuşak dokusu ile aradığınız konforu mağazalarımızdan yatağınıza taşır. Yatak odalarının daha elegant bir görünüme sahip olmasını sağlayan çeşitli renk ve desenlerle üretilen ev tekstili ürünleri, ihtiyacınıza göre şekillenmektedir. Özellikle nevresim takımları, tek kişilik nevresim takımları ve çift kişilik nevresim takımları modelleri ile karşınıza çıkmaktadır. Masa örtüsü ve peçete alternatifleri ile mutfağınız ya da odanızın farklı bir alanında konumlanmış yemek alanlarınızda kullanabileceğiniz SK Concept ev tekstil ürünleri ile, kaliteli bir yemeğin sadece besinlerden oluşmadığını fark edebilirsiniz. Banyo ve mutfaklarınızda kullanacağınız farklı desenlerdeki havlularınızla kendinizi evinizin her alanında şımartabilirsiniz. Yatak odasının görünümünü tamamlayan, şık ve temiz bir görünüm sunan yatak örtüleri yatak odasına estetik katar. Yatak odası mobilyaları ve konsepti ile uyumlu yatak örtüleri, kullanım kolaylığının yanı sıra odanızdaki ambiyansın değişmesine de katkı sağlar. Küçük yatak modelleri için tek kişilik yatak örtüleri kullanabileceğiniz gibi, daha büyük yatakların üzerine kullanabilmek için çift kişilik yatak örtüleri tercih edilebilir. Pamuk, yün, keten gibi ham maddeler kullanılarak üretilen SK Concept yatak örtüleri değişik renk ve konseptte sunularak her zevke uygun alternatifler sunar.

Ev Tekstil Ürünleri Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ev tekstil ürünleri seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta kullanacağınız alanın konseptidir. Konfor ve huzur sağlamaya yardımcı ev tekstil ürünleri uzun süreli kullanım avantajı sağlar. Ev dekorasyonunun önemli bir kısmını oluşturan ev tekstil ürünleri geniş bir yelpazeye sahiptir. Nevresim takımlarından, peçetelere; yatak örtülerinden, masa örtülerine kadar çeşitli ürün yelpazesi bulunan tekstil ürünlerinden zevkinize en uygun olanı seçerek evinizin havasını değiştirebilirsiniz. SK Concept olarak en kaliteli malzemelerden üretilen ev tekstil ürünlerini seçerken, farklı dekorasyon zevklerine hitap eden görünümler elde edebilirsiniz. İşin uzmanına danışarak kontrast renkleri bir arada kullanabilir ya da sadelikten şaşmayabilirsiniz. Kalite ile konforu bir arada sunan rahat ev tekstil ürünlerini evlerinize davet etmek içi zengin ürün koleksiyonumuza göz atabilirsiniz.