SK Concept
facebook icon instagram icon youtube icon
tr flag en flag
Duvar Panoları
Nevada Nevada View Designs Focus Focus View Designs Tropical Tropical View Designs Bella Vita Bella Vita View Designs Elegante Elegante View Designs Animals Animals View Designs Jardin Jardin View Designs Baby&Kids Baby&Kids View Designs Grunge Grunge View Designs Ancient Ancient View Designs Avantgarde Avantgarde View Designs Coffee Shop Coffee Shop View Designs Flamingo Flamingo View Designs Genova Genova View Designs Travel Travel View Designs Mandala Mandala View Designs Landscape Landscape View Designs Oriental Oriental View Designs Mykonos Mykonos View Designs Geometrical Geometrical View Designs Rain Forest Rain Forest View Designs Happy Rooms Happy Rooms View Designs Novella Novella View Designs Nature Nature View Designs Wall&Vintage Wall&Vintage View Designs Flowers Flowers View Designs 3D 3D View Designs

SK Concept Duvar Panoları ile Yaratıcılığınızı Konuşturun!

İç mekan dekorasyonunun tamamlayıcısı duvar panoları ev ve ofis gibi yerlerde iç dekorasyonunuzun vazgeçilmez unsurlarıdır. Uygulandığı alana estetik katarak, zeminin kusurlarını örtmeye de yardımcı olur. İç mekan dekorasyonunun vazgeçilmez parçası duvar panoları, kolay uygulanabilir olmasından dolayı sıklıkla tercih edilir. Uygulandığı alana derinlik katan duvar panoları kullanımı her geçen gün artmaktadır. Dekorasyonda oldukça etkili olan ve atmosferi değiştiren duvar panoları kusurları örtmeye yardımcı olduğu gibi, uygulandığı alanın odanın en göze çarpan yeri olmasına da yardımcı olur. Duvar panolarının kaliteli ve görsel olarak doyurucu olması her geçen gün daha fazla önem kazanmaktadır. Bu sebeplerden dolayı SK Concept, son moda duvar panoları modelleri ile hayatınıza kalite ve farklılık katmanıza yardımcı olur.

İç mekan dekorasyonunda önemli bir yere sahip olan duvar panoları ortamın estetik algısını değiştirerek, hayal ettiğiniz görünümü oluşturmanıza yardımcı olur. Birbirinden farklı ürün, renk, tasarım ve uygulama çeşitleri bulunan duvar panoları herkese hitap eden sınırsız ürün ve renk alternatifi sunar. Duvarın tamamına ya da sadece bir kısmına uygulayabileceğiniz duvar panoları her iç mekanda kullanılabilir. Mekana katacağı farklı atmosfer ile özellikle iş yerlerinin vazgeçilmez parçası duvar panoları, evdeki yaşam kalitenizi de artırmaya yardımcı olur. Özellikle evdeki zamanınızı daha kaliteli geçirmek için evinizin mobilyalarına ve tasarımına uygun bir duvar panosu seçmek önemlidir. Teknolojik dönüşümün her geçen gün gelişmesi ile birlikte SK Concept duvar panoları da üretim ve uygulama alanlarında farklılaşmış ve son teknolojiyi benimsemiştir.

Geniş kullanım alanına sahip olan duvar panolarını dilerseniz evinizin koridoruna derinlik katmak için, dilerseniz televizyon ünitenizin arkasında renkli bir alan oluşturmak için, dilerseniz iş yerinizin duvarını hareketlendirmek için kullanabilirsiniz.

Duvar Panoları Çeşitleri

Birbirinden farklı duvar panoları sayesinde iç mekanlarınıza hareketlilik kazandırın. İstediğiniz son moda duvar panolarından birini ya da birkaçını seçerek, yaşam alanınıza farklılık kazandırabilir ve evinizi daha modern bir hale dönüştürebilirsiniz. Dünyaca ünlü markaların birbirinden eşsiz koleksiyonlarını sizlerler buluşturan SK Concept, tarzınızı evinize yansıtmanıza olanak tanır. Tropical desenli duvar panoları ile dinlenme alanlarınıza tropik rüzgarlar estirebilir, Coffee Shop desenli duvar panoları ile mutfağınızda en sevdiğiniz cafelerin görüntüsünü yansıtabilirsiniz. Dilerseniz de modası asla geçmeyen floral desenli duvar panoları ile evinizin görünümünü zamansız kılabilirsiniz. Bununla birlikte SK Concept’in, çocuk odası için birbirinden eşsiz modelleri de mevcuttur.

Focus,

Tropikal,

Bella Vita,

Baby Kids

Happy Rooms,

Animals

Elegante,

Ancient,

Avantgarde,

Flamingo,

Wall&Vintage

Ürün kategorilerimizin bazılarıdır.

Duvar Panoları Avantajları Nelerdir?

Oldukça geniş modellerde, çeşitli boyutlarda, renklerde ve dokularda olabilen duvar panolarının en büyük avantajı hızlı uygulanması sayesinde size zaman kazandırmasıdır. Duvar panoları temizliği ve bakımı da oldukça kolaydır. Hangi ürünü seçtiğiniz fark etmeksizin bakımı ve hijyenleri aynıdır. İster kuru ister nemli bir bez yardımıyla tercih ettiğiniz duvar panolarını ev temizliğinizin bir parçası haline getirebilirsiniz. Yaşam alanınızı özelleştiren duvar panoları, küçük bir dokunuşla duvarlarınıza karakter kazandırır. Birbirinden farklı ölçü ve ebatta sunulduğu için de duvar dekorasyonunda en çok tercih edilen duvar panolarıdır. Uzun ömürlü olması kullanım alanının çeşitliliği sayesinde size en uygun olanları ve mekanınıza en çok yakışacak olanları seçebilirsiniz.

Duvar panoları kullanarak zamanla deforme olmuş bir duvarı boya ve sıva ile uğraşmaya gerek kalmadan yenileyebilirsiniz. Mekanınızın ve duvarınızın ölçüsüne göre duvar panolarını dilediğiniz desende seçebilirsiniz. Mobilyalarınızın renk skalasına göre tercih edebileceğiniz tasarım ürünlerinden faydalanarak evinizi olduğundan farklı bir enerjiye büründürebilirsiniz. Özellikle 2021 tasarım trendlerine bakıldığında renkli duvar panoları ön plana çıkmaktadır. Yaşam alanlarında geçirilen sürenin artması nedeniyle duvarların kasvetli ve sıkıcı yapılarını basit ve profesyonel bir dokunuşla evin en renkli konumu haline getirebilirsiniz

3 Boyutlu Duvar Panoları

3 boyutlu duvar panoları modelleri ile evinizi olduğundan daha lüks bir görünüme kavuşturabilirsiniz. İster iç mekan olsun ister dış mekan, 3 boyutlu duvar panoları ile olduğundan daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Gelişen teknolojiye ayak uyduran SK Concept, oldukça gerçekçi görüntülere sahip modeller ile sınırsız seçenek sunuyor. Geometrik duvar panoları modelleri gibi seçenekler ile ev iş yeri ve ofis gibi mekanlarda eşsiz bir atmosfer yaratabilirsiniz.

3D panoları modelleri, oldukça gerçekçi desenleri ile istek ve ihtiyaç doğrultusunda mekanın tüm duvarlarını, tek bir duvarı ya da duvarın sadece bir bölümünü kaplayarak ortama ayak uydurabilir, iyileştirebilir, farklılık ve uygulandığı alana derinlik kazandırabilir

Bebek ve Çocuk Odası için Duvar Panoları Modelleri

Sk Concept duvar panoları, sunduğu her marka ve model için hijyenik kurallara önem verir. Duvar panolarının en büyük avantajlarından biri olan kolay temizlenilebilirliği sayesinde duvarlarda oluşan tozların kolayca silinebilmesine olanak tanır. Sadece çocuk odası için hazırlanmış Baby Kids, Happy Rooms gibi koleksiyonların arasından çocuğunuzun hayal gücüne en çok hitap edecek bir model uygulayabileceğiniz gibi, renkli duvar panolarından yararlanarak oyun alanını eğlenceli hale dönüştürebilirsiniz. Çocuk odasındaki hareketliliği artırmak, atmosferi dengelemek ya da ödevlerini yaparken konsantrasyonu artırmak gibi ihtiyacınıza uygun duvar panoları koleksiyonumuzdan faydalanabilirsiniz.