(0212) 352 21 66-(Pbx) - +90 532 331 2266

Kurucu Ortaklarımız

Duvarlarınızda ihtiyaç duyduğunuz en iyi çözümün adresi SK Concept.

SK Concept deneyimi ve güçlü altyapısı ile yapı sektöründe dekoratörlere, mimarlara, proje sahiplerine ve son tüketicilere hizmet vermektedir. Firmamız bugün Türkiye’nin en önemli devlet yapılarından, özel iş merkezlerine, beş yıldızlı otellerinden, lüks yalı ve villalarına kadar birçok yerde duvar kağıdı ve kumaş konusunda projeler gerçekleştirmektedir. Bununla beraber Rusya, Türk Cumhuriyetleri ve Ortadoğu’da birçok önemli projeye imza atmıştır.

Signature

Serenat Kolcu
& Cem Kolcu,

Kurucu & Ortak

Serenat Kolcu

Serenat Kolcu

Yeditepe Üniversitesi İç Mimarlık bölümü mezunu olan Serenat Kolcu, çeşitli mimarlık firmalarında ki deneyimlerinden sonra,2007 yılında SK Concept Duvar Kağıtları firmasının kurucu ortağı olmuştur. İç mimar olarak yetkinliğini firmasında konsept danışmanlığı yaparak,başarılı çalışmalar ile devam ettirmektedir.

Cem Kolcu

Cem Kolcu

Bilkent Üniversitesi İngilizce - Fransızca - Türkçe Mütercim Tercümanlık bölümü mezunu olan Cem Kolcu, organizasyon ve pazarlama deneyimlerinden sonra 2007 yılında SK Concept Duvar Kağıtları firmasının kurucu ortağı olmuştur. Bünyesinde ABD, İtalya, İngiltere başlıca olmak üzere çeşitli ülkelerden ürünler ve koleksiyonlar barındıran firmanın, ithalat, ihracat ve projeler koordinatörlüğü sürecini yönetmektedir.

HAKKIMIZDA

SK Concept deneyimi ve güçlü altyapısı ile yapı sektöründe dekoratörlere, mimarlara, proje sahiplerine ve son tüketicilere hizmet vermektedir. Firmamız bugün Türkiye’nin en önemli devlet yapılarından, özel iş merkezlerine, beş yıldızlı otellerinden, lüks yalı ve villalarına kadar birçok yerde duvar kağıdı konusunda projeler gerçekleştirmektedir. Bununla beraber Rusya, Türk Cumhuriyetleri ve Ortadoğu’da birçok önemli projeye imza atmıştır. Ev tekstili sektöründeki uzun yılların birikimi olan, sektör ve pazar tecrübesini duvar kağıdı ve kumaş alanına da taşımış olan SK Concept, son yıllarda çok fazla ilgi gören, modern ve klasik tasarımlarıyla farklı zevklere hitap eden dünyaca ünlü firmaların ithal duvar kağıtlarını ve döşemelik – perdelik kumaşlarını Türkiye piyasasına sunmaktadır. Markalarımızın her biri, üretimlerini Avrupa / Amerika standartları ve normlarına göre gerçekleştirmekte ve sahip oldukları sertifikalar ile korumaktadırlar.

Ünlü tasarımcıların hazırladığı koleksiyonların en önemli özelliği; her bütçeye uygun, geniş fiyat aralığında farklı zevk ve nitelikte birçok kağıdın yer almasıdır. Çalışkan ve hatalara engel olan kontrol sistemimiz ile oluşturduğumuz uzman ekibimiz, uygulama alanınızda yapılan keşif sonrası renk, desen, estetik, duvar cinsi ve meydana gelebilecek sorunları önceden tespit ederek sizin için en iyisini yapmaya özen göstermektedir.

Sizi, Etiler’de bulunan her köşesinde farklı uygulamalar gerçekleştirdiğimiz dekorasyon mağazamıza davet ediyoruz. Ufak ayrıntılarda size fikir vermek, bünyemizde verdiğimiz anahtar teslim projeler ile evinize ve işyerinize uygun çözümler üretmek isteriz. Genç bakış açısına sahip uzman kadromuzla, sizlere hizmet vermek, en azından bir fincan kahve ikram etmek için bekliyoruz.

Biz ; hayallerinizdeki tasarımları mekanlarınıza yansıtmaya devam ediyoruz.

Siz de zevkinizi konuşturmaya devam edin...

SK Concept EKİBİ

Konusunda uzman ekibimiz ve geniş tedarikçi ağımızla yanınızdayız.